BUDOKOR WŁOCŁAWEK

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od BUDOKOR WŁOCŁAWEK

  BUDOKOR WŁOCŁAWEK wykonuje wykładziny chemoodporne, epoksydowe posadzki bezspoinowe, posadzki przemysłowe, wykładziny basenów rekreacyjnych, sportowych, rehabilitacyjnych. Dodatkowo oferuje usługi takie jak wiercenie otworów w żelbecie, murach, kamieniu, bezpyłowe frezowanie posadzek betonowych, prace wyburzeniowe, docieplanie budynków, roboty wykończeniowe, badanie betonu.

  Więcej informacji o przedsiębiorstwie BUDOKOR WŁOCŁAWEK znaleźć można na stronie:

www.budokor.wloclawek.pl

  Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z przedsiębiorstwem BUDOKOR WŁOCŁAWEK od 1994 roku. Przez ten czas zgłosiliśmy do polskiego Urzedu Patentowego w Warszawie firmowe logo jako znak towarowy, a  także na bieżąco sprawujemy pieczę nad sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie.

   

Dzięki uprzejmości Pana Henryka Krasińskiego możemy pochwalić się listem referencyjnym:


Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od Budokor WłocławekWażnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]