Centrum Rekreacji SPORT FACTORY

07-07-25%20logo_sport_factory.jpg

 
 
   Centrum Rekreacji SPORT FACTORY powstało w 2002 roku. Stworzono je z miłości do sportu, zamiłowania do aktywnego wypoczynku oraz chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla Bydgoszczy. Sam klub fitness to 4 tysiące m2 powierzchni, na którą składają się: sala maszyn siłowych, sala cardio, studio wolnych ciężarów, Ladies Corner, sala fitness, sala sztuk walki oraz sala Fit Bike.

   Więcej informacji o Centrum Rekreacji SPORT FACTORY znaleźć można na stronie:
 
 www.sportfactory.pl

    Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z Centrum Rekreacji SPORT FACTORY od 2007 roku. Przez ten okres świadczyliśmy kompleksowe usługi w zakresie zgłoszenia firmowego LOGO jako znak towarowy do Urzędu Patentowego w Warszawie a także na bieżąco sprawujemy pieczę nad sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie.   Dzięki uprzejmości Pana Sławomira Rybki możemy pochwalić się listem referencyjnym:


Referencje Sport FactoryWażnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]