Chełmno Miasto Zakochanych

 

   Chemno to jedno z najstarszch miast w Polsce. Szczyci si wspaniałą historią, a także oryginalnymi zabytkami. Współcześnie nazywane jest "poslkim Carcassonne" oraz "małym Krakowem" a dzięki relikwi św. Walentego - przechowywanej od stuleci w kościele p.w. Wniebowzięcia NMP, oraz corocznie obchodzonemu dniu 14 lutego - Dnia świętego Walentego, znane jest równiez jako Miasto Zakochanych i Miasto Miłości.

   Więcej informacji o mieście Chełmno znaleźć można na stronie:

- www.chelmno.pl


    Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z miastem Chełmnem od 2006 roku. Przez ten okres świadczyliśmy kompleksowe usługi w zakresie zgłoszeń znaków towarowych do polskiego Urzędu Patentowego w Warszawie a także na bieżąco sprawujemy pieczę nad wszelkimi sprawami związanymi z własnością przemysłową.

 

    Dzięki uprzejmości Pana Burmistrza Mariusza Kędzierskiego możemy pochwalić się listem referencyjnym:

 

Chełmno Miasto Zakochanych

 

 Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]