CITY HOTEL

LOGO-CH.jpg

   City Hotel w Bydgoszczy jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w naszym mieście. Od początku swego istnienia (1992r.) cieszy się dużym zainteresowaniem gości ze względu na doskonałą lokalizację. Położenie w ścisłym centrum Bydgoszczy, bliskość Starego Miasta i życia kulturalno-rozrywkowego, a także dobra komunikacja z innymi rejonami miasta to jego największe atuty.

   Więcej informacji o City Hotelu znaleźć można na stronie:

www.city-hotel.pl 

   Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z City Hotel od 1996 roku. Przez ten okres świadczyliśmy kompleksowe usługi w zakresie zgłoszeń znaków towarowych do polskiego Urzędu Patentowego w Warszawie a także na bieżąco sprawujemy pieczę nad sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie.

   Dzięki uprzejmości Pana Michała Walczaka oraz Pana Marka Zawadzkiego możemy pochwalić się listem referencyjnym:

Referencje%20City%20Hotel.jpg


Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]