Cukiernia Sowa

cukiernia%20sowa.jpg


   Cukiernia Sowa działa od 1946 roku, kiedy to założył ją mistrz piekarski i cukierniczy Feliks Sowa. Od tego czasu cieszy podniebienia nie tylko mieszkańców Bydgoszczy ale i wielu innych polskich miast. Od niedawna na słodkości Adama Sowy można trafić również w Berlinie i Londynie.

   Więcej informacji o Cukierni Sowa znaleźć można na stronie:


 www.sowa-cukiernia.com.pl

  Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z Cukiernią Sowa od 1999 roku. Przez ten okres świadczyliśmy kompleksowe usługi w zakresie zgłoszeń szeregu:

   - wzorów przemysłowych;
   - znaków towarowych

do polskiego Urzędu Patentowego w Warszawie jak i Wspólnotowego Urzędu Patentowego w Alicante w Hiszpanii, a także na bieżąco sprawujemy pieczę nad sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie.


   Dzięki uprzejmości Pana Adama Sowy możemy pochwalić się listem referencyjnym:

 Referencje%20SOWA.jpg


Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]