Döner Kebap

009072497a.jpgDöner Kebap to dobrze rozpoznawalny w Bydgoszczy producent, oraz sprzedawca mięsa i innych artykułów potrzebnych do prowadzenia barów szybkiej obsługi. Punkty firmowe przedsiębiorstwa Döner Kebap spotkać można praktycznie w całej Polsce.

   Więcej informacji o firmie Döner Kebap znaleźć można na stronie:

 www.istanbul.pl 

   Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z przedsiębiorstwem Döner Kebap od 2007 roku. Przez ten okres świadczyliśmy kompleksowe usługi w zakresie zgłoszeń znaków towarowych zarówno do polskiego Urzędu Patentowego w Warszawie jak i Wspólnotowego Urzędu Patentowego w Alicante, a także na bieżąco sprawujemy pieczę nad sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie.

 
 
 
Dzięki uprzejmości Pana Ayhana Demirera możemy pochwalić się listem referencyjnym:

Referencje%20Kebap.jpg


Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]