GOTOWSKI Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe sp. z o.o.

09-09-14%20Gotowski.jpg

   GOTOWSKI Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe sp. z o.o. specjalizuje się w budowie konstrukcji stalowych i obiektów inżynierskich. Bydgoszczanie mogą podziwiać wiele ukończonych projektów realizowanych przez firmę GOTOWSKI w tym Rewitalizację Wyspy Młyńskiej.


Więcej informacji o firmie GOTOWSKI można znaleźć na stronie:
  

 www.gotowski.pl
 
   Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z przedsiębiorstwem GOTOWSKI od 2005 roku. Przez ten okres świadczyliśmy kompleksowe usługi w zakresie zgłoszenia firmowego LOGO jako znaku towarowego do Urzędu Patentowego w Warszawie oraz do Urzędu Patentowego w Alicante w Hiszpanii. Ponadto na bieżąco sprawujemy pieczę nad sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie.


   Dzięki uprzejmości Pana Marka Gotowskiego możemy pochwalić się listem referencyjnym:

Gotowski.jpgWażnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]