HARFA HARRYSON - Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od HARFA HARRYSON

  Harfa-Harryson jest nierozerwalnie związana z życiorysem jej założyciela i właściciela – Henryka Charuckiego, który przez 22 lata uprawiał wyczynowo kolarstwo szosowe. Po zakończeniu kariery kolarskiej, Henryk Charucki kontynuował swoją pasję poprzez założenie działalności gospodarczej w branży rowerowej. Firma Harfa-Harryson jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce najbardziej renomowanych marek występujących na światowym rynku rowerowym.

  Więcej informacji o Harfa-Harryson można znaleźć na stronie:

  www.harfa-harryson.com.pl
    Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z firmą od 1995 roku. Przez ten okres świadczyliśmy kompleksowe usługi w zakresie zgłoszenia szeredu znaków towarowych do Urzędu Patentowego w Warszawie. Ponadto na bieżąco sprawujemy pieczę nad sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie.


Dzięki uprzejmości Pana Henryka Charuckiego możemy pochwalić się listem referencyjnym:

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od HARFA HARRYSONWażnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]