MEDIART - Agencja Interaktywna

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od MEDIART
  

  W dzisiejszych czasach każda firma, niezależnie od wielkości i przedmiotu jej działalności, egzystuje nie tylko w świecie realnym, lecz również w szeroko pojętej  rzeczywistości wirtualnej. Agencja interaktywna MEDIART pomaga zaistnieć na tej ostatniej płaszczyźnie. Firma zajmuje się profesjonalnym tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych, jak również sporządzaniem projektów graficznych, aplikacji dedykowanych, copywritingiem oraz realizacjami związanymi z e-commerce.

  Więcej informacji o firmie MEDIART znaleźć można na stronie:

www.mediart.pl

  Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z firmą MEDIART od 2011 roku. Przez ten czas dokonaliśmy zgłoszeń szeregu znaków towarowych do polskiego Urzędu Patentowego w Warszawie, a także na bieżąco sprawujemy pieczę nad sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie. 

 Dzięki uprzejmości Pana Grzegorza Urbaniaka możemy pochwalić się listem referencyjnym:

 Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od MEDIARTWażnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]