Misja i wartości Nasza Kancelaria Patentowa już od 1990 roku pomaga twórcom chronić ich indywidualne pomysły oraz rozwiązania służąc przy tym doradztwem z zakresu ochrony prawnej.

   Uważamy, że naszym największym kapitałem, który staramy się efektywnie wykorzystywać z korzyścią dla klientów jest wieloletnie doświadczenie. Dążymy do tego aby działać perspektywicznie, czyli tak, by w jak najlepszy sposób zabezpieczyć prawa, a co za tym idzie i rynkowe powodzenie naszych Klientów.

Bez względu na rodzaj powierzonych nam spraw gwarantujemy:
  • indywidualne i kompleksowe podejście do każdej powierzonej sprawy;
  • profesjonalizm i nienaganną jakość;
  • terminowe wykonanie zleconych nam zadań;
  • wysoką kulturę kontaktów bezpośrednich z Klientami i wszelkimi zewnętrznymi instytucjami;
  • pełną odpowiedzialność za podejmowane zobowiązania i składane obietnice;
  • fundamentalne traktowanie zasady staranności zawodowej oraz etyki (wszelkie powierzone nam informacje objęte są tajemnicą zawodową nie ograniczoną czasowo i prawnie).
   Przez lata pracy, Kancelarii zaufała duża liczba firm oraz osób fizycznych. Cały czas bardzo wielu nowych Klientów trafia do nas z polecenia tych, z którymi mieliśmy przyjemność już współpracować w przeszłości. Nie osiadamy jednak na laurach pamiętając słowa, które stanowić mogą nasze motto:
 
Zaufanie to piękny dar, który buduje się latami, a traci w ciągu sekundy.”  


Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]