OPONEO.PL

 

  OPONEO.PL – polski sklep internetowy prowadzący sprzedaż produktów motoryzacyjnych, w tym głównie opon i felg, przez bezpośrednie kanały dystrybucji – Internet, call center. Spółka rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2003 roku a już w 2007 roku zadebiutowała na GPW w Warszawie.

 

  Więcej informacji o firmie OPONEO.PL można znaleźć na stronie:

www.oponeo.pl

 

  Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z firmą OPONEO.PL od 2005 roku. Przez ten okres świadczyliśmy kompleksowe usługi w zakresie zgłoszenia szeredu znaków towarowych do Urzędu Patentowego w Warszawie a także Urzędu Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) w Alicante w Hiszpanii. Ponadto na bieżąco sprawujemy pieczę nad sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie.


Dzięki uprzejmości Pana Michała Butkiewicza możemy pochwalić się listem referencyjnym:


Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od OPONEO.PLWażnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]