Piekarnia SIÓDMIAK

siodmiak.jpg

   Piekarnia Siódmiak istnieje na rynku od 1990 roku. W swej ofercie posiada szeroki asortyment chleba mieszanego, Żytniego i pszennego; wyrobów cukierniczych i półcukierniczych oraz bułek. Piekarnia może się poszczycić wieloma osiągnięciami zdobytymi na imprezach wystawienniczych.

   Więcej informacji o Piekarni Siódmiak znaleźć można na stronie:

www.piekarnia7.pl


   Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z Piekarnią Siódmiak od 2006 roku. Przez ten okres świadczyliśmy kompleksowe usługi w zakresie ochrony znaku towarowego w polskim Urzędzie Patentowym w Warszawie, a także na bieżąco sprawujemy pieczę nad sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie.   Dzięki uprzejmości Piekarni Siódmiak możemy pochwalić się listem referencyjnym:

Referencje%20Piekarnia%207.jpg


Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]