Porady Prawne


   Obecnie w Polsce przedsiębiorcy dość obszernie korespondują ze sobą w związku z domniemanymi, bądź faktycznymi naruszeniami swoich praw wyłącznych, powołując się przy tym bogato na zapisy Ustawy własności przemysłowej. Z tego powodu w naszej pracy często spotykamy się z firmami, które potrzebują profesjonalnego doradztwa w zakresie najefektywniejszej ochrony ich interesów.
 
    Problemy które spotykają naszych klientów dotyczą najczęściej kwestii związanych ze znakami towarowymi i wzorami przemysłowymi. Nieco rzadziej chodzi o patenty na wynalazki czy wzory użytkowe. Bez względu jednak na tematykę, z należytą starannością podchodzimy do każdej powierzonej nam sprawy. Zawsze staramy się w prosty i przystępny sposób wyjaśnić każdy problem prawny.
 
Chcemy aby zasady korzystania z naszych usług były jasne i czytelne.
 
   Każdorazowo cena za poradę zostaje ustalona jeszcze przed wykonaniem zlecenia, po wcześniejszej konsultacji telefonicznej określającej stopień jej skomplikowania oraz ewentualną czasochłonność. Porady prawne mogą być świadczone w zależności od zapotrzebowania wyrażonego przez Klienta oraz możliwości zespołu Kancelarii:

- w siedzibie Kancelarii;
- w siedzibie Klienta;
- w miejscu wskazanym przez Klienta, w szczególności wynikającym z natury konkretnej czynności;Formy udzielania pomocy prawnej przez naszą Kancelarię:

  • Porady/ konsultacje 
  • Uczestnictwo w negocjacjach
  • Informacja prawna - powiadomienie Klienta o faktach mających znaczenie prawne a w szczególności o przepisach zawartych w ustawach lub innych aktach prawnych.
  • Opiniowanie umów - na zlecenie naszych Klientów poddajemy szczegółowej analizie prawnej projekty umów (np. licencyjnych).
  • Opinia prawna - tworzona w formie pisemnej, zawierająca ocenę prawną danego stanu faktycznego oraz analizę przepisów prawa wraz z wnioskami. Sporządzona jest w oparciu o obowiązujące przepisy prawa i przedstawione przez Klienta informacje czy dokumenty.


Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]