Praca

Praca dla Inżyniera mechanika

Zadania:

  • przygotowywanie dokumentacji zgłoszeniowej wynalazków;
  • tworzenie specjalistycznych rysunków technicznych;
  • bezpośredni kontakt z klientami;
  • współpraca z innymi pracownikami kancelarii;

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie a najlepiej o profilu mechanicznym ewentualnie elektrycznym lub chemicznym;
  • mile widziane doświadczenie w zakresie przygotowywania opisów patentowych do Urzędu Patentowego RP;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym - warunek konieczny;
  • umiejętność szybkiej nauki nowych technologii;
  • efektywność i dynamizm w realizacji projektu;
  • doskonałe umiejętności analityczne; wysoka jakość pracy;
  • umiejętność podejmowania decyzji i efektywność działania;
  • doskonała dbałość o detale;
  • wysoka kultura osobista;

 Co oferujemy?

  • umowę o dzieło;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności;
  • możliwość poszerzania wiedzy oraz rozwoju zawodowego;
  • możliwość rozwoju, również w kierunku zarządzania projektami;
  • samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]