Praca - asystent/ka rzecznika patentowego

Praca - asystent/ka rzecznika patentowego

Jeżeli cenisz sobie pracę w zgranym młodym zespole, chcesz realnie pomagać ludziom i zależy Ci na satysfakcji z wykonywanej pracy, to szukamy właśnie Ciebie!

Nasza rodzinna Kancelaria Patentowa LECH działa już 30 lat. Mamy jednak ambicję i chcemy się dalej rozwijać. Poszukujemy do tego pracowitej, lubiącej się uczyć osoby, która uzupełni nasz zespół. Chcielibyśmy zaprosić Cię do procesu rekrutacji na stanowisko pracownika/stażysty* - asystenta rzecznika patentowego.

Nie jest to jednak oferta typowej pracy. Szukamy kogoś, kto wpasuje się do kultury organizacji oraz będzie miał tę odrobinę pasji, z jaką działamy na co dzień. A zajmujemy się naszym zdaniem najciekawszą działką prawa - ochroną własności intelektualnej. Mamy okazję pomagać wynalazcom, startupom, innowacyjnym przedsiębiorcom. Chronimy też od strony prawnej najbardziej rozpoznawalne marki w Polsce. W razie potrzeby również na drodze sądowej.

Co ważne praca asystenta/ asystentki absolutnie nie polega u nas na podawaniu kawy. Do zadań takiej osoby będzie należeć pomoc rzecznikowi patentowemu w merytorycznej obsłudze klientów. Mieści się w tym przygotowanie pism urzędowych, poszukiwania w bazach urzędu patentowego i literaturze naukowej.

Nie martw się, jeżeli nie masz doświadczenia w tak wąskiej specjalizacji. Po to właśnie proponujemy staż, aby wszystkiego Cię nauczyć. W ciągu ostatnich 5 lat każdy z przyjętych przez nas stażystów został później pełnoetatowym pracownikiem.

Krótko mówiąc, jeżeli:

- masz ukończone studia na kierunkach: administracja, stosunki międzynarodowe lub prawo;
- posiadasz rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
- znasz pakiet Microsoft Office i Open Office;
- jesteś zorganizowaną, sumienną i dokładną osobą.

Śmiało prześlij nam swoją ofertę na adres: kancelaria@lech.bydgoszcz.pl

Dodatkowymi atutami, których poszukujemy u przyszłych pracowników, są:

- doświadczenie, najlepiej w pracach z dokumentami urzędowymi;
- dobra znajomość j. angielskiego;
- doświadczenia w pracy z klientami biznesowymi.

Praca wiąże się z koniecznością posiadaniem wiedzy z zakresu prawa własności przemysłowej i intelektualnej. Jeśli jej nie posiadasz, oferujemy Ci odbycie stażu* na podstawie umowy z Urzędem Pracy, a jeśli jesteś w trakcie studiów dziennych – praktyk studenckich.

W okresie przyuczenia zdobędziesz niezbędne umiejętności, potrzebne do wykonywania Twoich obowiązków. Okres przyuczenia umożliwia Ci jednak otrzymywanie innych premii i dodatków za wykonywaną pracę, na zasadach takich jak innym pracownikom naszego zespołu.

Po okresie przyuczenia nastąpi zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Zależy Ci na miejscu pracy, w którym możesz się rozwijać w dobrej atmosferze oraz wzajemnej życzliwości? Chcesz zdobyć doświadczenie i wykazać gotowość do pracy na jasno określonych warunkach w zespole, którego jesteś istotną częścią? Prześlij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym, a na pewno odpowiemy na Twoje zgłoszenie.

*Urząd Pracy umożliwia staż osobom, które nie ukończyły jeszcze 30 roku życia i mają status bezrobotnego. Musisz mieć skończone studia dzienne. Możesz być za to w trakcie studiów zaocznych.Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]