Przedsiębiorstwo Geotechniczno – Konsultingowe GEOTECH Sp. z o. o.

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od GEOTECH

  Przedsiębiorstwo Geotechniczno – Konsultingowe GEOTECH Sp. z o. o. powstało w roku 1988 i od tego czasu świadczy szeroko rozumiane usługi przede wszystkim w zakresie geologii oraz  geotechniki. Firma skupia specjalistów stawiających sobie za cel przede wszystkim wysoką jakość świadczonych usług. Obecnie przedsiębiorstwo posiada ukształtowaną strukturę, umożliwiającą realizację zadań w sposób kompleksowy.

Więcej informacji o firmie GEOTECH znaleźć można na stronie:

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od GEOTECH www.geotech.com.pl
     Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z Przedsiębiorstwem Geotechniczno - Konsultingowym GEOTECH od 1994 roku. Przez ten czas dokonaliśmy zgłoszeń szeregu znaków towarowych do polskiego Urzędu Patentowego w Warszawie a także sprawujemy stałą ochronę prawną nad wszelkimi sprawami związanymi z własnością przemysłową.


Dzięki uprzejmości Pana Zbigniewa Ciesieleskiego możemy pochwalić się listem referencyjnym:

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od GEOTECHWażnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]