Referencje dla Kancelarii Patentowej od firmy BISTA

Znak towarowy BISTA

BISTA to firma z Bydgoszczy, która rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku. Od tego czasu z sukcesami zajmuje się produkcją akcesoriów dla palaczy. Firma swoje wyroby przygotowuje wyjątkowo starannie, aby każdy detal był w pełni doskonały. I to właśnie doceniają klienci, którymi w dużej części są kontrahenci z całego świata.

Więcej informacji o firmie BISTA można znaleźć na stronie:

www.bista.pl

Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z firmą BISTA od 2004 roku. Przez ten czas zgłosiliśmy na jej rzecz szereg znaków towarowym oraz wzorów przemysłowych zarówno do polskiego Urzędu Patentowego w Warszawie jak i Urzędu ds. Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) w Alicante w Hiszpanii. Sprawujemy ponadto stałą ochronę prawną nad wszelkimi sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie.


Dzięki uprzejmości Pana Adama Stawowskiego możemy pochwalić się listem referencyjnym:

Referencje dla Kancelarii Patentowej
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]