Referencje dla Kancelarii Patentowej od firmy BIUROMAX-BALCER

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od Biuromax Balcer

  Firma BIUROMAX-BALCER powstała w 1998 roku i jest głównym dystrybutorem rozwiązań biurowych, biznesowych i edukacyjnych w Polsce. Przedsiębiorstwo to jako pierwsze wprowadziło konsulting i doradztwo w tego rodzaju ofertach, a wszystko to na bazie posiadanego certyfikatu ISO 9001:2008. Firma od szeregu lat wdraża rozwiązania pozwalające skutecznie optymalizować i stabilizować koszty tworzenia dokumentów.

  Więcej o BIUROMAX-BALCER mozna przeczytać na stronie:

www.biuromax-balcer.pl

  Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z firmą BIUROMAX-BALCER od 2001 roku. W tym czasie dokonaliśmy zgłoszenia do polskiego Urzędu Patentowego w Warszawie firmowego znaku towarowego. Dodatkowo na bieżąco sprawujemy ochronę prawną nad wszelkimi sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie.


Dzięki uprzejmości w-ce prezesa Pana Arkadiusza Balcera możemy pochwalić się listem referencyjnym:

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od Biuromax BalcerWażnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]