Referencje dla Kancelarii Patentowej od firmy Budstol Invest Sp. z o.o.

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od Budstol Invest Sp. z o.o.

  Budstol Invest Sp. z o.o. to jedna z najbardziej doświadczonych firm na rynku budowlanym i deweloperskim w Bydgoszczy. Firma założona została w 1998 roku  a od 2006 roku specjalizuje się w szczególności w budowie zorganizowanych osiedli domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej. Misją firmy jest wielokierunkowa działalność inwestycyjna, tworzenie nowych ciekawych obiektów mieszkaniowych, z wykorzystaniem naturalnych źródeł geotermalnych. W działaniach tych uwzględniane są potrzeby społeczności lokalnych oraz wymogi ochrony środowiska.

  Więcej o firmie Budstol Invest Sp. z o.o. można dowiedzieć się na stronie:

www.budstol-holding.pl

  Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z Budstol Invest od 2007 roku. Przez ten okres zgłosiliśmy do polskiego Urzędu Patentowego w Warszawie szeger znaków towarowych. Dodatkowo na bieżąco sprawujemy ochronę prawną nad wszelkimi sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie.

Dzęiki uprzejmości Prezesa Zarządu, Pana Adama Knothe możemy pochwalić się listem referencyjnym:

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od BUDSTOL INVESTWażnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]