Referencje dla Kancelarii Patentowej od firmy CUIAVIA

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od CUIAVIA
 

  Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska CUIAVIA powstała w Inowrocławiu już w 1945 roku. W kolejnych latach następował jej rozwój organizacyjny oraz techniczny. Od ćwierćwiecza mieści się ona w nowych, stale modernizowanych zabudowaniach przy ulicy Nowej. Zrzesza ona ok. 700 dostawców i jest pracodawcą dla ponad 180 osób. CUIAVIA działa zawsze w interesie rolników, dostawców surowaca, oraz w trosce o satysfakcję konsumentów.

  Więcej informacji o Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej CUIAVIA można znaleźć na stronie:

www.osmcuiavia.pl

  Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z Okręgową Spółdzielnią Mleczarską CUIAVIA od 2004 roku. Przez ten okres świadczyliśmy kompleksowe usługi w zakresie zgłoszeń szeregu znaków towarowych do polskiego Urzędu Patentowego w Warszawie, a także na bieżąco sprawujemy pieczę nad sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie.
   

Dzięki uprzejmości w-ce prezesa zarządu Pana Jarosława Michalskiego możemy pochwalić się listem referencyjnym:

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od CUIAVIAWażnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]