Referencje dla Kancelarii Patentowej od firmy NEGATYW MULTIMEDIA

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od NEGATYW MULTIMEDIA

  NEGATYW MULTIMEDIA tworzy zespół młodych i kreatywnych specjalistów w swojej dziedzinie. Oferuje usługi w zakresie druku na papierze jak: książki, foldery firm, kalendarze itp. Wszystko to służy prowadzeniu skutecznych kampanii reklamowych, które monitoruje grupa młodych i ambitnych ludzi, dbających o jakość i zadowolenie Klientów.

  Więcej informacji o firmie NEGATYW MULTIMEDIA znaleźć można na stronie:

www.negatyw.com.pl

  Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z firmą NEGATYW MULTIMEDIA od 1996 roku. Przez ten czas zgłosiliśmy do polskiego Urzędu Patentowego w Warszawie szereg znaków towarowych. Dodatkowo sprawujemy stałą ochronę prawną nad szelkimi sprawami związanymi z własnością przemysłową w przedsiębiorstwie.

 

Dzięki uprzejmości w-ce prezes Pani Małgorzaty Rudzińskiej możemy pochwalić się listem referencyjnym:

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od NEGATYW MULTIMEDIAWażnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]