Referencje dla Kancelarii Patentowej od firmy PROSIACZEK

Prosiaczek

   Firma PROSIACZEK swoją działalność rozpoczęła w 1994r. jako dystrybutor mięsa i wędlin pochodzących z najlepszych polskich zakładów mięsnych. W kolejnych latach, wiedza oraz zdobywane doświadczenie, ugruntowały pozycję firmy na rynku i były motywacją do dalszego rozwoju. Od początku istnienia dewizą firmy jest zadowolenie klientów, osiągane przez ciągłe doskonalenie jakości produkowanych wyrobów, oferowanych po konkurencyjnych cenach

   Więcej informacji o przedsiębiorstwie PROSIACZEK można uzyskać na stronie:

www.prosiaczek.pl

   Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z Przedsiębiorstwem PROSIACZEK od 1994 roku. Przez ten okres świadczyliśmy kompleksowe usługi w zakresie zgłoszeń szereguznaków towarowych do polskiego Urzędu Patentowego w Warszawie, a także na bieżąco sprawujemy pieczę nad sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie.

Dzięki uprzejmości Pana Andrzeja Tomczaka, Prezesa Zarządu, możemy pochwalić się listem referencyjnym:

Referecje PROSIACZEKWażnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]