Referencje dla Kancelarii Patentowej od firmy ZYMEX

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od ZYMEX

   P.P.H. ZYMEX funkcjonuje w przemyśle motoryzacyjnym od 1993r. Współpracuje i zaopatruje wiele renomowanych firm na terenie całego kraju, jak i za granicą. Firma swoją działalność opiera głównie na takich działach przemysłu motoryzacyjnego jak akcesoria motoryzacyjne, oświetlenie, pneumatyka, elektryka i hydraulika. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać produkty najwyższej jakości w przystępnej cenie.

  Więcej informacji o firmie ZYMEX można znaleźć na stronie:

www.zymex.pl

  Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje z firmą ZYMEX od 2001 roku. W tym czasie zgłosiliśmy do ochrony w polskim Urzędzie Patentowym w Warszawie firmowy znak towarowy. Dodatkowo na bieżąco sprawujemy ochronę prawną nad wszelkimi sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie.

 

Dzięki uprzejmości Pana Zygmunta Mosiądz możemy pochwalić się listem referencyjnym:

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od ZYMEXWażnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]