Referencje GALINDIA

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od GALINDIA  

   GALINDIA to gród znajdujący się na Mazurach. Znaleźć tam możemy wygodne komnaty z materiałów ekologicznie czystych (drewno, wiklina, skóry), które zapewniają najwyższy komfort wypoczynku. Piękne widoki z tarasów, piaszczyste plaże, zielone łąki, liczne ścieżki spacerowe wśród drzew, krzewów i trzcin pozwalają na intymny kontakt z pięknem natury.

  Więcej informacji znaleźć można na stronie:

www.galindia.com.pl

  Nasza Kancelaria Patentowa współpracuje GALINDIĄ od 1996 roku. Przez ten okres świadczyliśmy kompleksowe usługi w zakresie zgłoszeń szeregu znaków towarowych do polskiego Urzędu Patentowego w Warszawie, a także na bieżąco sprawujemy pieczę nad sprawami związanymi z własnością przemysłową w firmie. 


Dzięki uprzejmości Pani Marii Kubackiej możemy pochwalić się listem referencyjnym:

Referencje dla Kancelarii Patentowej LECH od GALINDIAWażnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]