Wojciech Lech Rzecznik Patentowy

Wojciech Lech - europejski rzecznik patentowy

mgr inż. WOJCIECH LECH
europejski rzecznik patentowy

(nr ewidencyjny 2600)

 Wykształcenie:

Studia inżynierskie na Wydziale Elektroniki ukończył na Politechnice Gdańskiej, w 1988 roku uzyskał uprawnienia rzecznika patentowego (nr rej. 2600), w 2004 roku, uzyskał uprawnienia europejskiego rzecznika patentowego (nr rej. 140270). Jest również zawodowym pełnomocnikiem d/s wspólnotowych znaków towarowych i wzorów wspólnotowych (nr rej. 27636).

Doświadczenia zawodowe:

Od 1988 do 1993 roku pracował jako rzecznik patentowy na Akademii Techniczno Rolniczej (dzisiejszy Uniwersytet Techniczno Przyrodniczy). Od 1990 roku prowadzi Kancelarię Patentową LECH.

Czym zajmuje się w Kancelarii:

Nadzór nad pracami zespołu, badania zdolności rejestrowej, opracowywanie dokumentacji zgłoszeniowych a także przedłużenia ochrony dla wzorów użytkowych i patentów na wynalazki. Reprezentowanie Klientów w sporach przed polskim Urzędem Patentowym w Warszawie, wspólnotowym Urzędem Patentowym w Alicante lub sądami i organami orzekającymi w sprawach własności przemysłowej. Udzielanie porad prawnych.

Języki:

angielski

Hobby:

Wielki miłośnik historii II Wojny Światowej oraz działacz społeczny.

 

 

 

 Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]